Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Lago di Garda s návštěvou Benátek_1/2 pokoj
1/2 pokoj
1/2_
Možné obsazení: 2/0, 1/1, 1/0,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Pokoj 2
Lago di Garda s návštěvou Benátek_1/2 +1 pokoj
1/2 +1 pokoj
1/2+1_
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 3/0, 2/1, 1/1, 1/2,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

BENÁTKY  bezesporu patří k jednomu z největších evropských klenotů a nejnavštěvovanějších míst na světě. Město na laguně postavené téměř výhradně na vodě láká především na stovky vodních kanálů suplujících normální ulice, romantické úzké uličky pro pěší, mosty, monumentální kostely, paláce a samozřejmě na ikonické gondoly – tradiční loďky, bez nichž by se dříve Benátky zkrátka neobešly.

VERONA  je starověké historické město, které má co nabídnout každému návštěvníkovi. Římské památky, honosné budovy a paláce s malbami, malá náměstíčka, kouzelné kamenné mosty, úzké uličky a monumentální koloseum A kdo by neznal příběh Romea a Julie a nechtěl se podívat na nejznámější balkon z Shakespearových románů.

LAGO DI GARDA je největší italské jezero, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou Mimořádná mnohotvárnost krajiny a klimatických oblastí v okolí jezera Garda ovlivňuje nesmírné bohatství druhů živočišného a rostlinného světa. Klima je díky poloze zcela středomořské

 

Program zájezdu:

UBYTOVÁNÍ V HOTELU PŘÍMO VE MĚSTĚ SIRMIONE www.hotellapaul.it

 

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie.

2. den: Ráno příjezd do Benátek, prohlídka města – např. Dóžecí palác, bazilika Svatého Marka. Poté přejezd na ubytování do Lago di Garda, ubytování, večeře, nocleh.

3. den: Po snídani prohlídka Lazise - starobylá opevněná vesnice, jež si zachovala svůj středověký charakter. Vesnice se pyšní starým gotickým hradem, tedy spíše jeho pozůstatky. Svědkem těchto časů je např. Tvrz se šesti věžemi. Za zdmi opevnění se schovává historické centrum s barevnými řadami domů. Sirmione - z tohoto místa lze vidět celé jezero, Verona - středem historického města je podlouhlé tržiště Piazza delle Erbe (Zelný trh), zde se odehrává slavné dílo Williama Shakespeara Romeo a Julie, odjezd k jezeru Lago di Garda. Nocleh u jezera. 

4. den: Malcesine – město z kterého můžete dojet lanovkou na Monte Baldo a užít si nezapomenutelný výhled na jezero. Riva del Garda se nachází v nádherném zálivu chráněné horou Monte Brione a je dominantou celého jezera, zde možnost lehčí turistiky, odjezd do ČR. 

5. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi