Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
hotel Delfin_1/2+1 pokoj balkon
1/2+1 pokoj balkon
1/2+1_B
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Vybrat
Pokoj 2
hotel Delfin_1/2 +1 pokoj balkon moře
1/2 +1 pokoj balkon moře
1/2+1_BM
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 3/0, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Vybrat

Termíny a ceny

Popis hotelu

Informace - hotel:

Poreč (italsky Parenzo, německy Parentium) je chorvatské město na západním pobřeží Istrie, 68 km západně od Rijeky a 50 km jižně od Terstu. V roce 2011 v městské oblasti Poreč žilo 16 696 obyvatel, v samotném městě 9 790 obyvatel. Zdejší Eufráziova bazilika je od roku 1997 zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO. Město je staré téměř 2000 let a rozkládá se okolo přístavu a severovýchodně od ostrova Sveti Nikola. Od 70. let 20. století patří mezi nejnavštěvovanější turistická místa v zemi a turistický ruch dominuje městské ekonomice. Západní pobřeží Istrijského poloostrova je velmi členité a jeho charakter dává tvář i Poreči. Jde o typické istrijské městečko ležící na poloostrově. K Poreči patří i blízký ostrov Svatého Nikoly. Okolí města je obklopeno hotelovými komplexy. Z Poreče existuje lodní spojení se sousedními přístavy i s přístavy v Itálii (např. Benátky). Již v roce 1845 byl vytištěn první turistický průvodce popisující město. Roku 1910 byl postaven první hotel Riviera. V současnosti jsou hotelové komplexy roztroušeny po pobřeží v délce 37 km. V letní sezóně ve městě žije až 120 000 lidí. Mimo sezónu jezdí na víkendové pobyty turisté především z Chorvatska, Slovinska, Rakouska a Itálie.Do města Poreč, které je vzdáleno 5 km jezdí každou hodinu autobus (zastávka přímo pod hotelem) a turistický vláček jezdí každou půl hodinu, jeho stanoviště je pod hotelem Plavi. Lodní taxi do města jezdí každou hodinu.

Poloha:

Tento neformální hotel, situovaný na pozemku lemovaném stromy s výhledem na Jaderské moře, se nachází 100 metrů od pláže, 6 minut chůze od oblázkové pláže, 6 km od starobylé baziliky sv.Eufrazia. Hotel nabízí velký bazén a zábavní park pro děti.

Vybavení a služby hotelu:

WiFi zdarma v lobby, parkoviště (za poplatek 1 EUR/den), klimatizace v restauraci, směnárna, trezor (za poplatek), aperitiv bar, bar u bazénu, taneční terasa, TV místnost, obchod se suvenýry/ novinami, konferenční místnost 400 míst, úschovna kol, masážní studio. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení pokoj:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje - 4 pevná lůžka oddělené dveřmi, WC+ SPR, balkon, výtah, pokoje jsou částečně renovovány.

Stravování:

Polopenze formou bufetu.

Naše poznámka:

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi