Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
hotel Palace_1/2 pokoj s balkonem
1/2 pokoj s balkonem
1/2_B
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 2/1,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Vybrat
Pokoj 2
hotel Palace_1/2+1 pokoj balkon
1/2+1 pokoj balkon
1/2+1_B
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 3/0, 1/1, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Vybrat

Termíny a ceny

Popis hotelu

Informace - hotel:

GORNJA VALA v obci Drvenik je jednou z nejznámějších oblázkových pláží na Makarské riviéře a jednou z největších pláží na Jadranu. Je dlouhá 5 km a rozkládá se na svahu obklopena olivovníky a borovým lesem. Jako taková poskytuje nesrovnatelný odpočinek u čistého moře s výhledem na pohoří Biokovo. Vzhledem k závětrné poloze slouží často Gornja Vala jako kotviště menších lodí. Restaurace a bar na pláži zajišťují vítané občerstvení.

Poloha:

Tento nedávno vybudovaný rodinný hotel Palace se nachází v Drveniku, v části zvané Gornja Vala. Jeho interié rje laděný v přírodních barvách, které dotváří příjemnou atmosféru. Vkusně zařízené pokoje jsou orientované na moře a jejich prostorné balkony, které jsou z části kryté, nabízí příjemné posezení s krásným výhledem.

Pláž:

Pláž je vzdálená 30 metrů, oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, pláž lemují borovice, které tvoří příjemný stín. Na pláži se nachází menší vodní park, kde je možné pronajmout šlapadla, lodičku, skútr. Pro zpestření vaší dovolené je tu nabídka vodních sportů na pláži.

Vybavení a služby hotelu:

Recepce, klimatizovaná restaurace, venkovní terasa, výtah, WIFI v celém objektu, parkování u hotelu. Na vyžádání je možnost využití sejfu v kanceláři vedle recepce. Nejbližší obchod je vzdálený 100 metrů.

Vybavení pokoj:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (formou rozkládacího křesla), jsou vybaveny vlastním soc.zařízením, TV a minibarem.

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou bufetu. Večeře jsou výběrem ze 3 menu + polévka, salát i dezert, nápoje jsou za příplatek.

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi